top of page

​Online Yan Flüt Kursu

Online Yan Flüt Kursu başlama yaşı 11 olarak kabul edilir.

Odabaşı Müzik Okulu, Online Yan Flüt Kursu eğitimleri için yan flütü olmayan tüm katılımcılarına, hemen ilk derste ücretsiz ödünç gümüş yan flüt vermektedir.

Bu elden verilen ya da adresinize postalanan ücretsiz sıfır flütü, 6 ay boyunca sizinmiş gibi kullanabiliyor, evinize de götürebiliyorsunuz.Türkiye'de sadece Odabaşı Müzik Okullarında yapılmaktadır.

Online Yan Flüt Kursu, birebir yada grup Online Yan Flüt Dersleri olarak yapılmaktadır.

Yan Flüt Dersleri Online olarak sizlere hem öğretici hem de keyifli bir ders içeriği sunmaktadır.

Online Yan Flüt Kursu ile notaları öğrendikten kısa bir süre sonra sevdiğiniz ve çalmayı hayal ettiğiniz tüm şarkıları sizlere öğretmek Odabaşı Müzik Okulu'nun ilk hedefidir.Ücretsiz deneme dersi ile kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Online Yan Flüt Kursu
online-yan-flut-kursu.png

Online Yan Flüt Dersi'ne Bağlanmak için tıklayınız

(Lütfen Tam Ders Saatinizde Tıklayınız)

Bu Sayfadaki Başlıklara Hızlı Ulaşın
Online Yan Flüt Dersi Diyafram Nedir 
İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri

Online Yan Flüt Dersi

Diyafram nedir ve nasıl kullanılır ?

Online Yan Flüt Dersi,tutuş ve doğru üfleme teknikleri ile başlar.

Diyafram karnımız ile göğüs boşluğumuz arasında bulunan ,tıpkı diğer kaslarımız gibi çeşitli egzersizlerle güçlenen ve gelişebilen bir kas sistemidir. Online Yan Flüt Dersi ile eğitmenimiz eşliğinde nasıl  kullanılması gerektiği ve eğlenceli egzersizlerle diyaframınızı çalıştırmayı öğreneceksiniz. 

 

Online Yan Flüt Dersi , flütün ilk parçasına ağızlık denir.

 

İnternet Üzerinden Canlı Online Flüt Eğitimi

yan flütün diğer parçaları takılmadan öncelikle ağızlık, üflenerek başlar. 

 

İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri ile diyaframı kulanarak ağızlık bölümünden uzun sesler üflemeye başladıktan sonra diğer parçaları yani gövde ve kuyruğu birleştirebiliriz.

Bu aşamadan sonra Yan Flüt Dersi Online eğitim ile nota bilgisi, notaların isimleri ve vuruşları anlatılır.

Online Yan Flüt Dersleri

Online Yan Flüt Dersleri ve Online Yan Flüt Kursu ile sizlere notaları öğretme sürecinde izlediğimiz yöntemi şu şekilde anlatabiliriz;

 

Beynimiz mükemmel bir sistemle çalışıyor.Notalar görsel bir şölen..İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri ve İnternet Üzerinden Canlı Online Flüt Eğitimi için sistemi çözmek biraz zaman alsa da gözlerimiz adeta bir fotoğraf makinası gibi notaların şekillerini fotoğraflıyor ve beynimize depoluyor. Bir süre sonra göz ve beyin bir anda birlikte hareket etmeye başlıyor ve eller devreye giriyor. “GÖZ , BEYİN ,ELLER” İşte bu üçlü aynı anda çalışmaya başladığı anda İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri ile ortaya muhteşem bir şey çıkıyor.İnternet Üzerinden Canlı Online Flüt Eğitimi ve Online Yan Flüt Kursu nota eğitimi aynı anda hem notaları okuyup hem de çalmanıza fayda sağlıyor.

 

 

Online Yan Flüt Dersleri bütün bu çalışmaları ,sizleri yormadan ve en keyifli şekilde öğretmeyi hedefler.

Online Flüt Kursu ile bu mümkündür.

 

Online Yan Flüt Kursu tercih sebebininiz, 

  1. İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri ile sesleri üflerken ve nefesimizi kontrol etmeye çalışırken yorulduğumuzu ve başımızın döndüğünü hissedebiliriz.İnternet Üzerinden Canlı Online Flüt Eğitimi öğretimin bir parçasıdır ve çok normaldir. Bunun nedeni nefesimizi ve diyaframımızı henüz kontrol edemediğimiz içindir. Yan Flüt Dersi Online eğitim ile evinizde olmanın verdiği  konfora ve ara dinlenmelere sahip olacaksınız.

  2. Yaşamımızda ; iş hayatı, okul hayatı, ev işleri gibi rutinleşen görevlerimiz var. Online Yan Flüt Kursu ile bu rutinlerden uzaklaşarak ; trafik, yorgunluk, yol mesafesi gibi sorunları dert etmeden kendinize ayırdığınız keyifli ve eğlenceli bir süreniz, uğraşınız olacak. 

  3. Online Yan Flüt Dersleri ile Online Yan Flüt Kursu düzenli, belli bir gün ve saat ile ilerlemesinden dolayı çalma ve öğrenme hızımızı olumlu anlamda etkiler. Özellikle küçük yaş grubunda olan öğrenciler için planlı ve programlı çalışma konusunda çok fayda sağlamaktadır.

  4. Online Yan Flüt Kursu ile sizi canlı bir şekilde dinleyen ve görebilen eğitmenimiz anında düzeltme,ekleme yapabilir ve ya sorduğunuz soruya cevap verebilir.Seviyenize ve ilerleme durumunuza göre bir program belirleyebilir. Yan Flüt Dersi Online olarak parmaklarınızı ve notaları doğru basıp basmadığınızı görmemize olanak sağlar. 

 

İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri

ile

İnternetten Yan Flüt Dersleri arasındaki

fark?

İnternetten Yan Flüt Dersleri ile flüt çalmayı öğrenebilir miyim?

 

Tek fark "Canlı" kelimesindendir.

İnternetten Yan Flüt Dersleri, size sunulan  hazır videoları kademeli şekilde izleyerek ve takip ederek ilerler. 

İnternetten Yan Flüt Öğrenme fikri başlarda çok cazip gelsede İnternetten Yan Flüt Öğrenme videoları ve İnternetten Yan Flüt Dersleri flüt çalmaya yeni başlayanlar  için kafa karışıklığına sebep olabilir. 

  internetten yan flüt öğrenme örnek 

İnternetten Yan Flüt Öğrenme, yan flüt eğitim, İnternetten Yan Flüt Dersleri ve yan flüt öğrenme videoları ile ilgili bir dezavantaj da; videolardan izlediğiniz dersleri düzenli bir şekilde takip etmenize rağmen doğru çaldığınızdan emin olamamak, çaldığınız parçaların kulağınıza hoş gelmemesi  ya da Online Yan Flüt Dersi olmamasından dolayı sizi dinleyip yönlendirecek birinin olamayışıdır.

O halde "Canlı" ya da "Online" kelimeleri yoksa, o ders değil bir video kaydıdır. 

 

İnternet Üzerinden Canlı Online Yan Flüt Dersleri için Online Yan Flüt Kursu almaya karar verdiğimiz anda, eğitmen ve kurum ve fiyat 3'lü araştırmalarına girmekte fayda vardır.

 

Ne kadar sürede

Online Yan Flüt Kursu

yardımı ile flüt çalmayı öğrenebilirim? 

 

Online Flüt Kursu ile ders almaya başlayan herkes bu sorunun cavabını merak eder. 

Yan Flüt Dersleri Online şekilde sizlere hemen ilk derste, kulağımıza aşina olmuş küçük melodiler çaldırmayı hedefler. Online Yan Flüt Dersleri ile bilinen bu şarkıları çalmak sizleri motive edecek ve çalarken yan flüt öğrenme videoları eşliğinde yan flüt  dersleri keyifli hale gelecektir.

Online Flüt Kursu ile notaları da öğrenebiliriz.Sistemi çözmek ELLERİMİZDE ,GÖZLERİMİZDE VE BEYNİMİZDE...

Ben de Yan Flüt üflemek istiyorum,

En azından 1 kez bile olsun hocamla tanışmak isterim diyorsanız,

Daha Fazla Ertelemeyin,

Hemen Şimdi Başvur

KAYDINIZ ALINDI

bottom of page